UDEN-S® - енергозберігаюче автономне (індивідуальне) електричне опалення

У сучасному світі спостерігається стійка тенденція до зростання частки альтернативних (відновлювальних) джерел енергії (сонця, вітру, припливів та відпливів) у забезпеченні потреб людства в електроенергії та теплі.

В багатьох країнах Західної Європи, а також в США та Канаді все більшої популярності набуває електроопалення, яке оптимально відповідає усім вимогам, які ставляться до сучасних систем опалення. На тлі останніх політичних подій в Україні, нестабільності стосунків із східним сусідом та передбачуване у зв'язку з цим постійне подальше здорожчання газу, збільшення долі електроопалення в загальній системі теплопостачання дозволить зменшити енергетичну залежність нашої країни та сприятиме скорішому виходу з економічної кризи.


Спеціалісти нашої компанії, використовуючи свій багаторічний досвід роботи з різноманітними системами опалення та останні технологічні досягнення і розробки, створили економічну, доступну, надійну і візуально красиву систему автономного (індивідуального) інфрачервоного опалення UDEN-S (УДЕН-С), яка була успішно апробована і на даний час повністю задовільняє попит найвимогливіших споживачів.

.

Секрет успіху криється в самій природі тепла, його сутності. Наше промінисте опалення UDEN-S (УДЕН-С) насамперед обігріває саму людину та оточуючі її предмети, а не прогріває спочатку повітря, що характерно для конвекційних систем опалення.

Сучасний дизайн, великий вибір варіантів оформлення, довговічність, безпечність, простата у встановленні та керуванні і звичайно ж економічність - основні переваги інфрачервоних електричних обігрівачів UDEN-S (УДЕН-С), завдяки яким Ви отримаєте затишок та комфорт у своєму помешканні.


Більше половини наших клієнтів звертаються після рекомендацій своїх знайомих. Це пов'язано з тим, що ми реалізуємо високотехнологічну продукцію здатну позбавити Вас проблем з сирими стінами, надмірною вологою або перегрітим повітрям. Ми намагаємося повністю задовольнити потреби клієнта, врахувати всі його побажання, і отримувати не тільки матеріальну винагороду, а й моральне задоволення від якісно виконаної роботи.

Наші послуги:

  • безкоштовний розрахунок електроопалення;
  • презентація (в межах міста) роботи обладнання з допомогою мобільного стенду;
  • монтажні роботи;
  • гарантійне та сервісне обслуговування.

Гарантійний термін на нашу продукцію 5 років!!!

Станьте дилером торгової марки UDEN-S
Щоб задовольнити зростаючий попит на обігрівачі UDEN-S, нам необхідні надійні та бажаючі заробляти д...
Для будівельних компаній, проектних організацій, приватних бригад
Шановні колеги! Ми пропонуємо вам наші послуги з постачання та монтажу інфрачервоних низькотемпера...
 
 
моб:(098) 214-99-64 моб:(099) 623-08-29
Корисна інформація
Актуальні ціни на енергоносії
MoonART
© 2009 Компанія "Albion West Trade"       Розробка