Про нас

На даний час ми інтенсивно розвиваємося в наступних основних напрямках діяльності:

  • Продаж та монтаж автономних систем електричного опалення на основі інфрачервоних обігрівачів. В даному напрямку ми співпрацюємо з трьома провідними вітчизняними виробниками систем енегрозберігаючого опалення: UDEN-S (м. Кіровоград), Bilux (м. Харків) та ENSA (м. Київ).


  • Послуги з дослідження властивостей матеріалів. Виконуємо визначення механічних властивостей (твердість, характеристики міцності та пластичності, ударна в’язкість), фазово-структурного стану (металографічний та рентгенофазовий аналізи). Співпраця здійснюється з кафедрою прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів НУ «Львівська політехніка», що забезпечує абсолютну достовірність отриманих результатів.

  • Пропонуємо весь спектр послуг в галузі 3D друку – створення тривимірної моделі за Вашими кресленнями або ескізами, прототипування деталей різноманітного призначення (деталі машин, моделі для ливарних форм, архітектурні макети, прототипи ювелірних, стоматологічних та ортопедичних виробів, рекламна та сувенірна продукція, елементи декору і т.д.).

  • Високоякісні послуги професійного літературного редактора, коректора та перекладача (укр./рос. мови) із стажем роботи у провідному видавництві понад 20 років. Якісне та з максимальною увагою вичитування текстів будь-якої тематики та складності (художня та технічна література, дисертації, монографії, підручники, статті і т.п.).


Станьте дилером торгової марки UDEN-S
Щоб задовольнити зростаючий попит на обігрівачі UDEN-S, нам необхідні надійні та бажаючі заробляти д...
Для будівельних компаній, проектних організацій, приватних бригад
Шановні колеги! Ми пропонуємо вам наші послуги з постачання та монтажу інфрачервоних низькотемпера...
 
 
моб:(098) 214-99-64 моб:(099) 623-08-29
Корисна інформація
Актуальні ціни на енергоносії
MoonART
© 2009 Компанія "Albion West Trade"       Розробка